Tipy, ako vyťažiť z rád na tejto stránke čo najviac

Pravdepodobne ste sa sem dostali preto, pretože vás zasiahol rozchod, alebo rozvod a teraz neviete, ako pokračovať. A ako sa zbaviť tej neznesiteľnej emočnej bolesti, ktorá vás zasiahla a nie a nie odísť.

V tejto situácii máte skutočne len 2 možnosti

 Možnosť 1:  Môžete sa neustále ľutovať, trápiť, snažiť získať späť ex, alebo opakovať iné z množstva chýb, ktoré pravdepodobne robíte a ktoré vám bránia váš rozchod prekonať…

Alebo…

 Možnosť 2:  Môžete toto obdobie využiť produktívne tým, že spoznáte overené postupy, ako sa vymaniť z bolesti a raz a navždy zabudnúť na ex a taktiež… využiť toto obdobie k rozvoju svojej osobnosti, aby ste sa stali najlepšou a najatraktívnejšou verziou samých seba a pritiahli do svojho života lásku, s ktorou vám to vydrží.

Tento blog je tu pre každého, kto sa nechce nechať unášať osudom, ale chce svoje vzťahy a život formovať podľa seba.

Kde vlastne začať?

Ak je váš rozchod čerstvý, prečítajte si môj článok o 2 najdôležitejších krokoch k vášmu vlastnému „uzdraveniu sa“.

Dozviete sa v ňom viac o mojom vlastnom, bolestivom rozchode a o tom, vďaka čomu som sa z neho konečne dostal.

Po tom, ako ho dočítate, pokračujte na…

Je to článok, v ktorom rozoberám najväčšie nástrahy, ktoré na vás počas celého tohto porozchodového obdobia čakajú a ktoré budú zbytočne predlžovať vaše utrpenie. Sám som tieto chyby spočiatku robil a žiaľ, trpel som pre ne omnoho dlhšie, ako bolo nutné.

Následne sa spolu pozrieme na to, aký je prvý praktický krok v ceste za prekonaním bolesti z rozchodu…

To však nie je všetko…

Po prečítaní týchto 3 najdôležitejších článkov vám odporúčam vyplniť môj online test, ktorý vám odpovie, ako dlho bude váš rozchod bolieť a ukáže vám, ako tento proces urýchliť.

Často kladené otázky:

Nižšie nájdete odpovede na najčastejšie otázky, na ktoré sa na mňa obracajú moji čitatelia:

O mne

Ahoj, moje meno je Martin Klein. Som vzťahovým poradcom a autorom tohto blogu. Mojím cieľom je pomôcť vám prekonať váš rozchod tak, aby ste emočne netrpeli o sekundu dlhšie ako je nutné a ukázať vám, ako toto obdobie využiť k tomu, aby ste sa stali lepšou a príťažlivejšou verziou samého seba a pritiahli tak do svojho života novú lásku, s ktorou vám to vydrží.

Martin Klein